Strona w przebudowie – przepraszamy za utrudnienia

Duszpasterze parafii

Ks. kan. Piotr Stańczak. Proboszcz parafii od 30 grudnia 2020 roku.

Urodzony 2 sierpnia 1960 roku. Święcenia ka­płańskie przyjął 15 grudnia 1984 roku. Jest kanonikiem honorowym  Kapituły Lubelskiej . Kapelan Powiatowy  Straży Pożarnych w Świdniku.

 

 

 

 

Ks. mgr Grzegorz Gut. Wikariusz parafii od 2011 roku.

Urodzony 5 kwietnia 1981 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 3 czerwca 2006 roku.

 

 

 

 

Ks. mgr Jarosław Chmura. Wikariusz parafii od 2017 roku.

Urodzony 29 listopada 1975 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 2 czerwca 2001 roku.

 

 

 

 

Ks. mgr, inż. Andrzej Jan Janicki. Wikariusz parafii od 2017 roku.

Urodzony 13 czerwca 1963 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 25 maja 1996 roku.

 

 

 

 

Ks. mgr Dawid Nowicki. Wikariusz parafii od 2020 roku.

Urodzony 20 września 1986 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 4 czerwca 2011 roku.

 

 

 

 

 image015Ks.  kan. mgr Andrzej Kniaź. Emeryt, rezydent.

Urodzony 10 maja 1947 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 15 czerwca 1972 roku. Kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej.