I Komunia Święta SP nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

W niedzielę 10 maja o godz. 11.30 odbyła się uroczystość I Komunii Świętej w Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku. W uroczystości wzięło udział 65 dzieci.