DROGA DO ZDROWIA Z PZU

 Poseł na Sejm RP

 Artur Soboń

Szanowni Państwo,

Trwająca pandemia spowodowała, że wielu z nas miało trudności z dostępem do badań i osobistych wizyt u lekarzy. Grupa PZU, która od samego początku wspiera Polaków w walce z koronawirusem. W trosce o Państwa zdrowie organizuje akcję badań profilaktycznych. Z bezpłatnych badań, w mobilnych gabinetach medycznych, można skorzystać w dniu dzisiejszym w Świdniku na placu Konstytucji 3 maja, oraz za tydzień w Lublinie przed siedzibą Urzędu Marszałkowskiego.

Będzie można wykonać w nich badania diagnostyczne, takie jak EKG, pomiar poziomu cukru, cholesterolu i ciśnienia krwi oraz spirometrię i USG płuc, a następnie skonsultować wyniki z lekarzem specjalistą. Po ponad roku pandemii koronawirusa i zmniejszonej aktywności fizycznej warto również skorzystać z analizy składu ciała oraz porady dietetyka. Strefy zdrowia będą otwarte w godz. 10-19:00.

Nie są potrzebne wcześniejsze zapisy, każdy kto odwiedzi mobilną strefę zdrowia PZU, będzie mógł bezpłatnie skorzystać z diagnostyki oraz konsultacji lekarskiej. Serdecznie zapraszam mieszkańców do skorzystania z prozdrowotnej akcji PZU.

                                                                                           Z wyrazami szacunku,

                                                                                                   Artus Soboń